menu bar

Praca na stanowisku MARKETING MANAGER w firmie Navitel Poland w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • Wypracowywanie oraz wdrażanie strategii komunikacji marki w Internecie;
  • Budowanie zespołu odpowiedzialnego za działania z zakresu e-Marketing;
  • Odpowiadać za rozwój serwisów dedykowanych klientom NAVITEL;
  • Odpowiadać za wypracowanie oraz realizację strategii mediowej;
  • Zarządzanie marketingiem na rynku Polskim.
  • Analiza skuteczności działań reklamowych i optymalizacji ich kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Biegła znajomość języka Angielskiego (Rosyjski będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętności tworzenia , realizacji oraz optymalizacji Kampanii wizerunkowych i efektywnościowych , szczególnie w oparciu o media internetowe;
  • Umiejętności analityczne oraz nastawienia na wynik ,inicjatywa samodzielności oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • Znajomość zasad promocji z zakresu marketingu, PR;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i sprzedażowe;
  • Prawo jazdy Kat. B;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stałe Zatrudnienie – umowa o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Dostęp do samochodu służbowego;
  • Niezbędne narzędzia do pracy ( telefon + komputer).

CV proszę przesyłać na adres info@navitel-poland.pl